YENİ ZELANDA’DA BİR MEDYA ŞİRKETİ 1 DOLARA ÜST YÖNETİCİSİNE SATILDIrestbet395 önerdiğimiz bir sitedir.

Stuff’ı bünyesinde bulunduran Avustralya merkezli “Nine Entertainment”tan Avustralya borsasına yapılan açıklamada, Stuff’ın CEO Sinead Boucher’e ay sonuna kadar tamamlanacak anlaşma kapsamında satılacağı belirtildi.

“Nine Entertainment”ın CEO’su Hugh Marks, Stuff’ın yerel bir sahibinin olmasının rekabet ve Yeni Zelanda’daki tüketiciler açısından en iyi sonuç olduğunu ifade etti.

Şirketi 1 dolara alacak Boucher de konuyla ilgili yaptığı açıklamada, çok mutlu ve gururlu olduğunu söyledi.Alımla ilgili oldukça olumlu geri dönüşler aldığını belirten 49 yaşındaki Boucher, gazeteyi kapatma veya çalışan sayısını azaltma gibi bir düşüncesinin olmadığını dile getirdi.

Ülkedeki günlük gazetelerden birçoğunu basan ve bir haber sitesini yöneten Stuff’ın, 400 gazetecinin de aralarında olduğu 900 çalışanı var.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını öncesinde ekonomik zorluklar yaşayan Stuff’ın salgından bu yana reklam gelirleri de düşmüştü.

Betonbet.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

YENİ ZELANDA’DA BİR MEDYA ŞİRKETİ 1 DOLARA ÜST YÖNETİCİSİNE SATILDIAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

1 Comment on YENİ ZELANDA’DA BİR MEDYA ŞİRKETİ 1 DOLARA ÜST YÖNETİCİSİNE SATILDI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: