VAKIFBANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİNİ DUYURDU! NASIL BAŞVURULUR? FAİZİ NE?

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Vakıfbank müşterilerine borç transfer kredisi sağladığını duyurdu. Banka resmi internet sitesinden yapmış olduğu açıklamasında kredi kartı borcu olanlara ve bu borcunu tek bir yerde toplamak isteyenlere özel kredi imkanı sağlandığını duyurdu. 

Koronavirüs ile mücadele sürecinde ekonomik olarak zorlu bir süreçten geçen vatandaşlar kredi kartı kullanımlarını artırdılar. Bu süreçte yaşanan gelişmeler kapsamında işsiz kalan, işyeri kapanan veya faaliyetlerine ara veren, kısa çalışma ödeneği, işsizlik maaşı alan vatandaşların kredi kartı borçları da arttı. Bu borçları çok değişik bankalara yapan vatandaşlar için ise yeni bir kredi imkanı bulunuyor.

KREDİ KARTI BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ ŞARTLARIKredi kartı borçları için sağlanan ilk kredi kampanyası Vakıfbank’tan. Banka müşterilerinin belli bir tutara kalan kredi kartı borçları için kredi imkanı sağlarken para ödemeleride normal ihtiyaç kredisi kullanımlarına göre daha düşük tutardan sağlıyor. Vakıfbank’ın resmi internet sitesinde yer alan bu kredi kampanyası kapsamında müşteriler 20.000 TL’ye kadar olan kredi kartı borçları için kredi kullanabilecekler. Banka geri para ödemelerin nasıl yapılacağına dair açıklamasında ise para ödemelerin 18 ay ile yapılacağını duyurdu. Ödeme Erteleme İmkanı Vakıfbank’ın kredi kartı borç transferi kredisinde sunduğu bir diğer imkan ise kredi borcu erteleme. Kredi borcu transferi için müşteriler para ödemelerini 3 ay süreyle erteleyebilirler. Ödeme seçeneklerinde de ek imkanlar sunan Vakıfbank müşterilerine esnek ödeme olanakları sunuyor. Bankanın web sayfasında yer alan kredi açıklaması;

VAKIFBANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFERİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank’ın sunduğu imkanlar ile kredi kartı borç transferi kredisi kullanacak olan müşteriler başvurularını sadece banka şubelerinden yapacaklar. Kredi faiz oranlarına ilişkin detaylar ve esnek ödeme seçenekleri de kredi başvuruları aşamasında öğrenilebilecek.

Media.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

VAKIFBANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİNİ DUYURDU! NASIL BAŞVURULUR? FAİZİ NE?About tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: