TRUMP, KORONAVİRÜSE KARŞI İLAÇ ÖNERDİ: KULLANMAK İÇİN DOKTORUNUZA DANIŞIN

betpas önerdiğimiz bir sitedir.ABD Başkanı Donald Trump, Senato’daki Cumhuriyetçi Senatörler ile katıldığı öğle yemeğinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.  

Trump’a ABD Gıda ve İlaç İdaresinin (FDA), kalbe ve diğer organlara zararının olabileceğini açıklamasına rağmen neden hala Kovid-19’a karşı “hidroksiklorokin” isimli sıtma ilacını kullandığı soruldu.

İlacın zararlarına ilişkin açıklamanın kendisine düşman kişilerce yapıldığını savunan Trump, “Ancak İtalya, Fransa ve diğer ülkelerden gelen haberlere bakarsanız durum tam tersi. Birçok sağlık çalışanımız da bu ilacı hastalar üzerinde uyguluyor. Ben bu ilacın ek bir koruma sağladığına inanıyorum ama tabii kullanmak için doktorunuza danışın.” diye konuştu.

ABD merkezli birçok şirketin de Kovid-19 tedavisi geliştirilmesi konusunda çalıştığına dikkati çeken Trump, “Bence şu anda uzmanlarımızın üzerinde çalıştığı Kovid-19 tedavileri aşıdan daha yüksek kalitede” görüşünü paylaştı.

O YASAYI ELEŞTİRDİTrump, hükümete ülke içinde elektronik dinleme ve izleme yetkisi veren Yabancı İstihbarat Gözetim Yasası’nı (FISA) da eleştirdi.  

Bu yasanın Rusya soruşturmasında kendisi aleyhine kullanıldığını belirten Trump, “Demokratların kirli polisleri vardı. FBI’ın başındakiler çok kötü insanlardı. Kimse bu yasa çerçevesinde benim kadar istismar edilmemiştir.” dedi.

Trump, FISA nedeniyle eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn başta olmak üzere birçok kişinin haksızlığa uğradığını savundu.

PELOSİ’YE YÜKLENDİ

Trump, kendisine yönelik “Hastalık derecesinde şişman.” eleştirisinde bulunan Temsilciler Meclisi Başkanı Demokrat Nancy Pelosi’ye de tepki gösterdi.

Pelosi’nin bu yorumuna yanıt vermeyeceğini kaydeden Trump, “Pelosi’ye yanıt vermek zaman kaybı.” ifadesini kullandı.

Ancak Trump, Rusya soruşturması üstünden Pelosi’ye yüklenerek, “Pelosi hasta bir kadın, ciddi akıl sağılığı problemleri yaşıyor. Demokratlar artık halkın yararına çalışmalı.” şeklinde konuştu.

Betonbet1.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

TRUMP, KORONAVİRÜSE KARŞI İLAÇ ÖNERDİ: KULLANMAK İÇİN DOKTORUNUZA DANIŞINAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: