SERVİS ÜCRETLERİ İADE EDİLECEK Mİ? SERVİSÇİLER ODASI BAŞKANI HABER GLOBAL’DE ANLATTI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Servisçiler Odası Başkanı Hamza Öztürk ‘Erhan Ertürk’le Ana Haber’e katılarak önem içeren açıklamalarda bulundu. Öztürk, servis ücretlerinin iade edilip edilmeyeceğine ilişkin, “Para elbette iade edilecek. Para servisçilerde değil ama para ya okullarda ya da özel okulların taşıma işini organize eden firmalarda. Servisçilerde para yok. Özel okul sahiplerinin dernekleri açıklama yaptı. Servis ücretleri, yemek ücretleri iade edilecek. Bu konuda elbette bir hazırlık içindeler” dedi. 

“SERVİSÇİLERE EKONOMİK DESTEK SAĞLANMALI”Salgınla mücadele sürecinde servisçilere ekonomik olarak yardım sağlanmadığını belirten Hamza Öztürk sözlerini şöyle sürdürdü;

“Biz servisçilerin sorunu ne olacak? Servisçiler 2 aydır kepenk kapatmış durumda. Ekonomik paketlerden istifade edemedik. Servisçilerin böyle bir istifadesi yok. Biz bunun için yetkililerden ekonomik olarak destek bekliyoruz. Bir takım çalışmayan kişilere işsizlik maaşları ödendi, kısa çalışma ödenekleri sağlandı. Servisçilerin böyle bir destekten yararlanması söz konusu değil. Bize de işsizlik maaşı gibi bir maaş ödenebilir. Bu konuda ciddi bir çözüm bekliyoruz.

Restbet378.com

tipobet önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

SERVİS ÜCRETLERİ İADE EDİLECEK Mİ? SERVİSÇİLER ODASI BAŞKANI HABER GLOBAL’DE ANLATTIAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: