RASİM ÖZTEKİN’DEN CEM YILMAZ AÇIKLAMASI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Oyuncu Rasim Öztekin dün akşam Instagram hesabı üstünden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Bir Instagram kullanıcısı Öztekin’e, G.O.R.A. filminde birlikte rol aldığı Cem Yılmaz ile küs olup olmadığını sordu. Rasim Öztekin konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“CEM YILMAZ’LA KÜS DEĞİLİM” “Bana sosyal medyada sık yöneltilen sorulardan biri de budur. Cem Yılmaz ile öyle bir küslük durumum falan yok. Bu niye yakıştırıldı, onu da bilmiyorum açıkçası. Cem Yılmaz ile biz G.O.R.A. filminde birlikte çalıştık. Filmin çekildiği tarihten beri de Cem Yılmaz’ı görmedim. Dolayısıyla Cem Yılmaz ile küsecek bir durumumuz da olmadı. Karşı karşıya hiç gelmedik. Nereden çıkartılıyor bu anlamış değilim. Cem Yılmaz da benim çok sevdiğim bir kardeşimdir. Küs falan da değilim yani ben değilim. O küs mü, onu bilmiyorum tabii ama küs olacak bir zamanımız olmadı yani.” 

Betpas330.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

RASİM ÖZTEKİN’DEN CEM YILMAZ AÇIKLAMASIAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: