PUTİN VE TRUMP ARASINDA KRİTİK GÖRÜŞME!

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Kremlin Basın Merkezinden yapılan açıklamada, Putin ve Trump’ın telefon görüşmesi gerçekleştirdiği belirtildi.

Açıklamada, “Putin, Amerikalı astronotları Uluslararası Uzay İstasyonu’na götüren Crew Dragon isimli uzay mekiğinin başarılı fırlatılışıyla ilgili Trump’ı tebrik etti. Uzay alanında karşılıklı iş birliğinin geliştirilmesine yönelik karşılıklı yaklaşım teyit edildi.” ifadesine yer verildi.Görüşmede, iki liderin, küresel petrol piyasalarındaki gelişmeleri de ele aldıkları bilgisine yer verilen açıklamada, “Petrol fiyatlarının istikrarına katkı sunan, Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve OPEC dışı bazı ham petrol üreticisi ülkeler nezdinde yapılan anlaşmanın uygulanması istişare edildi.” ifadesi kullanıldı.

Trump’ın, G7 Liderler Zirvesi’ne Rusya, Avustralya, Hindistan ve Güney Kore’yi de davet etme planlarıyla ilgili Putin’e bilgi verdiği görüşmede, Kovid-19 salgınına karşı alınan tedbirlerin de istişare edildiği kaydedildi.

Betpas331.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

PUTİN VE TRUMP ARASINDA KRİTİK GÖRÜŞME!About tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: