ÖNCE ÖLEN EŞİ, 15 YIL SONRA KENDİSİ AYNI KİŞİYİ KURTARDI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.ABD’de yaşan Bryan Herrington, evinde geçirdiği bir kaza sonucu hayatını kaybetti. Bryan’ın kalbi, akciğerleri, karaciğeri, pankreası ve böbreklerinin bağışlanması sonucu nakil bekleyen 4 hastanın hayatı kurtarıldı. 2004 yılında böbrek ve pankreas nakli gereken Jeffrey Granger, Bryan’ın organlarıyla hayata tutundu ancak 2019 yılında tekrar böbrek yetmezliği nedeniyle organ bağışına ihtiyaç duydu. Granger’ın hayatını bu sefer de Bryan’ın eşi Terri Herrington, kendi böbreğini bağışlayarak kurtardı.

 

EŞİNİN BÖBREĞİNİ BAĞIŞLAMASININ ARDINDAN ARKADAŞ OLDULAR

Terri Herrington, eşinin organlarının kime nakledildiğini ve bu kişilerin kimlik bilgilerinin nakilden sonraki ilk yıl paylaşılmadığını ifade etti. Aradan geçen yılın ardından, Terri bu kişilerden Granger’a ulaştı. İlk başta birbirlerine mektup ve kartpostal yollayan ikili, daha sonra arkadaş oldu. Terri, Granger ile ilk telefon konuşmasında sanki onu hayatı boyunca tanıyormuş gibi hissettiğini belirtti. 

2019’DA TEKRAR BÖBREK YETMEZLİĞİ BAŞLADI

Byran’ın böbreği ile yaşamına devam eden Jeffrey Granger, 2019 yılında tekrar rahatsızlık hissetmeye başladı. Granger, kendisine nakledilen böbreğin de yetersiz kalmaya başladığını öğrendiğinde Terri’ye haber verdi. Terri Herrington, yerel medyaya yaptığı açıklamada, “Tam o anda, ona böbreğimi bağışlamam gerektiğini anlamıştım” dedi.

 

“BÖBREK NAKLİ BAŞARILI GEÇTİ”

ABD medyasına konuşan Granger, başta Terri’nin teklifinin şaka olduğunu düşündüğünü belirtti. İyi başarılı geçen nakil operasyonunun ardından, Terri Granger’ın sosyal medya hesabına, “Şaka mı yapıyorum sanıyordun?” mesajını bıraktı. Granger, şu anda vücudunda hem Terri Herrington’ın hem de ölen eşi Bryan Herrington’ın böbreklerini taşıyor.

 

Betboo950.com

betpas önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

ÖNCE ÖLEN EŞİ, 15 YIL SONRA KENDİSİ AYNI KİŞİYİ KURTARDIAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: