MEKSİKA’DA 111 SAĞLIK ÇALIŞANI KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBETTİ

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Sağlık Bakan Yardımcısı Hugo Lopez-Gatell, yaptığı açıklamada, 66 doktor, 16 hemşire ile destek personeli, diş hekimi ve laboratuvar teknisyenlerinin de aralarında bulunduğu 29 diğer hastane çalışanının Kovid-19 nedeniyle öldüğünü bildirdi.

Lopez-Gatell, 8 bin 544 sağlık personeline de Kovid-19 teşhisi konulduğunu ve 6 bin 747’sinin test sonuçlarının beklendiğini aktardı. 

Ülke genelinde vaka sayılarının kentlerde fazla değişiklık gösterdiğine dikkati çeken Lopez-Gatell, bazı kentlerde bu hafta sonunda önlemlerin kademeli olarak kaldırılabileceğini ifade etti. 

KULLANILMIŞ MASKELER, ÇÖPTEN TOPLANIP SATILIYOR Meksikalı Eczane Sahipleri Birliğinden yapılan açıklamada, “maskelerin çöplerden toplanıp yeniden satıldığına” dair şikayetler aldıklarını duyurdu.

Halka, kullandıkları maskeleri çöpe atmadan önce kesmeleri tavsiye edildi. 

Meksika’da seyyar satıcıların, ünlü markaların el antiseptik şişelerini yeniden doldurup sattıkları uyarısında da bulunuldu. 

Birçok Latin Amerika ülkesinde maskeler, seyyar satıcılar tarafından satılıyor. 

36 bin 327 Kovid-19 vakasının olduğu Meksika’da 3 bin 573 kişi virüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Restbet376.com

tipobet önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

MEKSİKA’DA 111 SAĞLIK ÇALIŞANI KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBETTİAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

1 Comment on MEKSİKA’DA 111 SAĞLIK ÇALIŞANI KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBETTİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: