MANSUR YAVAŞ’TAN KORONAVİRÜSE KARŞI KÜRESEL HAMLE!restbet395 önerdiğimiz bir sitedir.

“Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti Ankara olarak, tüm dünya başkentlerini bir araya getiren ‘Covid-19’a karşı başkentler ittifakı’ adlı bir platform kurduk. Bu web sitesi, Covid-19 salgınına karşı mücadelemizde deneyimlerimizi birbirimizle paylaşabileceğimiz yerdir” diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın çağrısıyla Ankara dahil birçok dünya başkenti bu platformda bir araya geldi.

Platformda şu başkentler yer alıyor:

Atina, Bağdat, Bangkok, Banjul, Bişkek, Brüksel, Budapeşte, Buenos Aires, Bükreş, Dnipro, Doha, Guanco, İslamabad, Kanberra, Karkiv, Kiev, Lefkoşa Türk Belediyesi, Londra, Lübliyana, Maputo, Moskova, Nur-Sultan, Paris, Pekin, Priştine, Riga, Saraybosna, Sejong, Seul, Shenzhen, Singapur, Tahran, Taipei, Talin, Tiflis, Tiran, Tokyo, Tunus, Ulan Batur, Washington, Viyana, Zagreb.Platform sayesinde tüm dünya başkentlerinin salgın süreci ile mücadele yöntemleri, güncel haberler, Dünya Sağlık Örgütü’nden alınan Covid-19 salgınına ait günlük veriler ve bilgiler ‘www.capitalsinitiative.org’ internet sitesi üstünden paylaşılmaya başlanıldı.

102 DİLDE MAKALE VE HABER PAYLAŞIMI

Platformda 30 kişilik ekip başkentler ve büyükelçiliklerle irtibat halinde yüksek kalitede verilere ulaşırken, günlük ortalama 5 bilimsel makale ve haberler otomatik çeviri ile 102 dilde yayınlanır hale geldi.

Ayrıca sitede dünya haritası üstünden ülke ülke vaka ve ölüm sayılarına kolaylıkla ulaşılabilirken, günlük bilgiler ve tüm çalışmalar anlık olarak platforma konuluyor.

Betpas330.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

MANSUR YAVAŞ’TAN KORONAVİRÜSE KARŞI KÜRESEL HAMLE!About tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

1 Comment on MANSUR YAVAŞ’TAN KORONAVİRÜSE KARŞI KÜRESEL HAMLE!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: