MANNY PACQUİAO BAŞKANLIK İÇİN YARIŞACAK

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Filipinli dünyaca ünlü boksör Manny Pacquiao, başkanlığa adaylığını koymaya karar verdi. 2016 yılından bu yana Filipinler senatosunda politikayla uğraşan Manny Pacquiao’nun eski organizatörü Bob Arum, ünlü boksörün 2022 seçimlerinde başkan olmak için yarışacağını açıkladı.

Velter sıklet dünya şampiyonluğu bulunan Manny Pacquiao’nun Filipinler Temsilciler Meclisi’nde görev yaptığını hatırlatan Bon Arum “Kendisi ile telefonla görüştüm. Bana 2022 seçimlerinde başkanlığa aday olacağını söyledi. Kazanması halinde ise başkanlık töreninde benim de olmamı istediğini belirtti” dedi.Dünyanın gelmiş geçmiş en önemi büyük olan boksörleri arasında gösterilen Manny Pacquiao, 2 Mayıs 2015’te ‘Asrın maçı’ olarak nitelendirilen karşılaşmada Floyd Mayweather’ın karşısına çıkmıştı. 12 raund üstünden yapılan maçta rakibi Floyd Mayweather’e sayı ile kaybetmişti. Birçok boks otoritesi ise bu maçı Pacquiao’nun hak ettiğini ve Mayweather’in sürekli rakibine sarılarak, ring içinde sürekli Pacquaio’dan kaçtığını savunmuştu. Maç anında da Mayweather bu hareketleri yüzünden izleyiciler tarafından sık sık yuhalanmıştı.

Sözcü

Betbaba37.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

MANNY PACQUİAO BAŞKANLIK İÇİN YARIŞACAKAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: