KEREM BÜRSİN YILLAR SONRA İTİRAF ETTİ: EVE DÖNÜP DUŞTA AĞLIYORDUM

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Kerem Bürsin, DenizBank ve TÜRSAK Vafkı’nın YouTube’da düzenlediği ‘Senaryo Sohbetleri’nin dün akşamki konuğuydu. Bürsin, oyunculuk macerasıyla ilgili pek çok konuda ilginç açıklamalarda bulundu.

“KENDİMİ BİRAZ FAZLA YIPRATTIM”

En çok rol aldığı ‘Şeref Meselesi’ dizisinin etkisinde kaldığını ve rolden çıkmakta zorlandığını anlatan oyuncu, şunları söyledi: 

“Mesela ‘Şeref Meselesi’nde o karakterle hep eve gidiyordum. Arkadaşlarım benden bunalmıştı çünkü sinirli bir karakterdi. Öfkesi olan bir karakterdi, onu hatırlıyorum. Öfkeli öfkeli takılıyorum, öfkem vardı. Babamı kaybettiğim sahne vardı başlarda eve gittim, duştayım ağlıyorum falan… O heyecan tabii, önemi büyük olan ki… Kendimi biraz fazla yıprattım ama güzeldi.” “BUNDAN BİR ŞEY OLMAZ” 

Bürsin, Türkiye’deki ilk yıllarında aksanı kötü olduğu için bir senaristin kendisinden bir şey olmayacağını söylediğini belirtip, şiveli bir karakteri oynamayacağını söyledi. 

Bazı durumlarda duygunun aksanın önüne geçtiğini de savunan oyuncu, “Bazı şeylere kısıtlıyım. Bazı projeleri teklif gelse bile kendimi orada göremiyorum, inanmıyorum. Şiveli bir karakter oynamam. ‘Bunu cidden yapmak istiyorsak, bir sene çalışmam lazım’ diyorum. Bana zamanında bir senarist, ‘Bu çocuğun aksanı çok kötü. Bu piyasada bir şey olmaz’ demişti.” diye konuştu.

Betboo264.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

KEREM BÜRSİN YILLAR SONRA İTİRAF ETTİ: EVE DÖNÜP DUŞTA AĞLIYORDUMAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

3 Comments on KEREM BÜRSİN YILLAR SONRA İTİRAF ETTİ: EVE DÖNÜP DUŞTA AĞLIYORDUM

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: