‘INTO THE WİLD’ ADLI FİLME KONU OLAN OTOBÜS YARATTIĞI TEHLİKE NEDENİYLE KALDIRILDI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.ABD’nin Alaska eyaletinde kırsal bölgede bulunan, ‘Into the Wild’ (Özgürlük Yolu) kitabı ve filmine konu olan terk edilmiş otobüs Alaska Ulusal Muhafızları tarafından bulunduğu noktadan helikopterle taşındı. Alaska eyaleti yetkilileri, otobüsün güvenlik gerekçeleri nedeniyle kaldırıldığını açıkladı.

‘5 İTALYAN TURİST İÇİN OPERASYON DÜZENLENMİŞTİ’Bahsi geçen otobüsü ziyaret etmek için bölgeye giden 5 İtalyan turist, bu yılın başında düzenlenen operasyonla kurtarılmıştı. Ayrıca, Brezilyalı bir turist de aynı şekilde kurtarılmış, Belaruslu bir kadın ise hayatını kaybetmişti. Alaska eyaleti yetkilileri, bölgenin hava koşullarının değişken olduğunu ve bu durumun ziyaretçilerin hayatına mal olduğu gerekçesiyle otobüsü kaldırdı.

1992’DE CHRISTOPHER MCCANDLESS DA OTOBÜSTE ÖLMÜŞTÜ

Into the Wild filmi ve kitabına konu olan 24 yaşındaki gezgin Christopher McCandless, bir süre bu otobüste yaşamış, nehrin sularının yükselmesi sonucu bölgeden ayrılamamış ve otobüsün içerisinde açlıktan ölmüştü.

Betpas336.com

betpas önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

‘INTO THE WİLD’ ADLI FİLME KONU OLAN OTOBÜS YARATTIĞI TEHLİKE NEDENİYLE KALDIRILDIAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

1 Comment on ‘INTO THE WİLD’ ADLI FİLME KONU OLAN OTOBÜS YARATTIĞI TEHLİKE NEDENİYLE KALDIRILDI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: