İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU’DAN SOSYAL MEDYADAN BİRBİRİNİ TEHDİT EDEN SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERLERİNE GÖZDAĞI: SIKIYSA KONUŞSUNLARrestbet395 önerdiğimiz bir sitedir.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İnternethaber Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık ve gazeteci Süleyman Özışık’ın sorularını cevapladı. 

Soylu açıklamasında “Polisimiz de jandarmamızda çok yoruldu. Taktir edersiniz kamuda esnek çalışma 1 Haziran’da başlıyor. Polise, jandarmaya, Nüfus Müdürlüğü’ne bir esnek çalışma olmadı. İçişleri Bakanlığı olarak 7-24 mesai ortaya koyduk. Sağlık Bakanlığı da öyle bir takım bakanlıklarda yaptı. Tüm bu olaylara rağmen asayiş olayları yüzde 20 düştü.” ifadelerini kullandı.

“HADİ KONUŞSUNLAR DA GÖRELİM”Soylu, “Türkiye’de günlük hırsızlıklar 281’den 126’ya düşüyor. Dünyada böyle bir rakam getiren birisi olsa elini öpeceğim. Türk Polis Teşkilatı’nın başarısıdır. Bakın hatırlarsanız Türkiye’de mafya, organize suç çeteleri vardı. Nerede bunlar? Konuşuyorlardı, konuşabiliyorlar mı? Hadi konuşsunlar da görelim. Burası Türkiye, herkes kurallara uymayla mükellef. Kuralları uymayanları uyar hale getiririz. Devletten başka büyük bir güç yok. Herkesin kabul etmesi gereken bir şey bu! Söylüyorum acımayız da.
15 Temmuz’dan sonra Türkiye’de 232 organize suç şebekesi çökertildi. Dünyadan bana böyle bir rakam getirsinler. Türkiye’de kaçak sigaranın miktarı yüzde 21’di. Bugün Türkiye’de kaçak sigaranın miktarı yüzde 2. Bunun dünyada eşi benzeri yok.” diye konuştu. 

Betbaba37.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU’DAN SOSYAL MEDYADAN BİRBİRİNİ TEHDİT EDEN SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERLERİNE GÖZDAĞI: SIKIYSA KONUŞSUNLARAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

1 Comment on İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU’DAN SOSYAL MEDYADAN BİRBİRİNİ TEHDİT EDEN SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERLERİNE GÖZDAĞI: SIKIYSA KONUŞSUNLAR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: