ESKİ MI6 ŞEFİNDEN İLGİNÇ İDDİA: VUHAN’DAKİ VİRÜS İNSAN YAPIMI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına ilişkin İngiltere’den açıklama geldi. Açıklamayı İngiltere Gizli Haber Alma Servisi MI6’in eski şefi Sir Richard Dearlove yaptı. Eski MI6 Şefi Sir Richard Dearlove, basına yaptığı açıklamada, Norveç ve İngiliz bilim insanın salgına ilişkin sonıucu paylaşarak, koronavirüsün Vuhan’daki laboratuvarından kazayla yayıldığını ileri sürdü.

KORONAVİRÜS İNSAN YAPIMIDIR Dearlove, yapılan çalışmayı incelediğinde virüsün insan yapımı olduğunu ve kazayla ortaya çıktığını vurguladı. MI6’i 1999 ile 2004 yılları arasında yöneten Dearlove, St George’s Hastanesi’nden Profesör Angus Dalgleish ile Londra Üniversitesi’nden Norveçli Virolog Birger Sorensen’in birlikte hazırladıkları raporun çok önemi çok olan olduğunu ifade etti. Raporda, SARS virüsüyle aynı aileden olan koronavirüsün (SARS-Cov-2) incelendiğinde, virüs ailesinden tamamen sıra dışı yapıya sahip olduğunun tespit edildiği vurgulandı. 

ÇİN TÜM DÜNYAYA TAZMİNAT ÖDEYEBİLİR 

Eski MI6 şefi, yayınlanan raporun sonucunda koronavirüsün insan yapımı olduğuna dair elle tutulur deliller olduğunu belirtti. Dearlove ayrıca bu delillerin ışığında, rapor sonucunun Çin’in dünyaya verdiği zararı ödemeye zorlayacağını sözlerine ekledi.

Betpas332.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

ESKİ MI6 ŞEFİNDEN İLGİNÇ İDDİA: VUHAN’DAKİ VİRÜS İNSAN YAPIMIAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: