EBRU YAŞAR: EŞİNDEN HARÇLIK ALMAK HER KADINI MUTLU EDER

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Ebru Yaşar, “Ben para değerlendirmekten anlamam, tüm kazancımı eşime verir, ondan harçlık alırım” sözlerine açıklık getirdi.

“YANLIŞ YAZILABİLİYOR”

Hürriyet’ten Tülay Demir’e konuşan Yaşar, “Aslında ben tam olarak böyle cümleler kurmadım ama bazen satırlara aktarılırken yanlış yazılabiliyor” dedi.

“HERKES ÜSTÜNE DÜŞENİ YAPIYOR”

Yaşar şöyle konuştu:
Ben zaten bugüne kadar kendi paramı hep kendim kazandım, 25 yıldır aktif olarak çalışıyorum. Tabii ki kendi yatırımlarımı da yine kendim yaptım. Para değerlendirmekten anlarım. Ama evlilik ortak bir müessese. Bizim aramızda ‘Onu sen ödedin, bunu ben yaptım’ gibi şeyler yok çok şükür. Herkes üstüne düşeni yapıyor.”

“İNSANIN EŞİNDEN HARÇLIK ALMASI GÜZEL BİR ŞEY”

“Yani sözlerimden neden öyle bir sonuç çıkarılmış bilmiyorum. İkimizin de ayrı ayrı kartları var. Ama sonuçta eşim tabii ki evin reisidir. Tabii ki birçok harcama ona aittir. O anlamda insanın eşinden zaman zaman destek alması, harçlık alması güzel bir şeydir. Bu, her kadını mutlu eder bence.”

Supertotobet0369.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

EBRU YAŞAR: EŞİNDEN HARÇLIK ALMAK HER KADINI MUTLU EDERAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: