DOĞU PERİNÇEK VE ABDÜLKADİR SELVİ CANLI YAYINDA BİRBİRİNE GİRDİ

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi canlı yayında birbirine girdi.

Bir TV kanalında canlı yayında
Doğu Perinçek’in 27 Mayıs darbesiyle ilgili sözleri üzerine Abdulkadir Selvi, “Menderes ve arkadaşlarının idam edilmesinden utanmıyor musun Doğu Perinçek?” diye sordu. 

Perinçek de “Sen utan! Saçmalama… Adam gibi konuş… Terbiyeli konuş…” karşılığını verdi.Canlı yayında tansiyonu yükselten diyaloğun öncesinde Selvi, “27 Mayıs’a darbe diyemezseniz, çıkıp bir gün olsun ‘Deniz Gezmişler niye idam edildi’ diye sorma hakkınız yok, ama benim var… 12 Eylül’de yaşları büyütülerek niye gençler asılmıştır diye sorma hakkınız yok, benim var, çünkü darbeler karşısında ilkeli değilsiniz. ‘Benim darbem, başkasının darbesi’ diyorsunuz” ifadelerini kullandı. 

Buna karşılık Perinçek, “Siz kim oluyorsunuz da hak ve hürriyetler veriyorsunuz. Ben sizden mi izin alacağım” diye karşılık verdi. 

Selvi ise “Ben milletim. 15 Temmuz’da ekranda darbecilere meydan okumuş milletim ben. Utanmıyor musunuz Menderes ve arkadaşlarının idam edilmesinden. Darbeleri haklı göstermeye çalışıyorsunuz. Sen kimsin?” dedi.

Betpas331.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

DOĞU PERİNÇEK VE ABDÜLKADİR SELVİ CANLI YAYINDA BİRBİRİNE GİRDİAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: