ÇOCUKLUK TRAVMALARI GELECEKTE KALP RAHATSIZLIĞI RİSKİNİ ARTIRIYOR!

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Araştırma çerçevesinde 3 bin 600’den fazla katılımcının 1985-1986 yıllarından 2018’e kadar takip edildiği Genç Yetişkinlerde Koroner Arter Risk Gelişimi Çalışması’ndan faydalanıldı.

Katılımcılar, aileleri hakkında fikir edinilmesi için “Ebeveyniniz ya da evinizdeki bir diğer yetişkin, sevildiğinizi, desteklendiğinizi ve umursandığınızı ne sıklıkta hissettirdi?”, “Ebeveyniniz ya da evinizdeki bir diğer yetişkin ne sıklıkta size küfür etti, sizi aşağıladı ya da tehdit altında hissetmenize yol açacak bir harekette bulundu?” gibi soruları yanıtladı. Uzmanlar, ailelerinden kaynaklı zor bir çocukluk geçirenlerin, 50’li ve 60’lı yaşlarında kalp krizi gibi kardiyovasküler bir rahatsızlığa yakalanma olasılığının yüzde 50’den fazla yükseldiğini ortaya koydu. 

Bu kişilerde, vücut kitle indeksi, tansiyon, damarsal işlev bozukluğu ve enflamasyonu artırabilen, hayat boyu stres, sigara tiryakiliği, endişe, depresyon ve hareketsiz yaşam biçimi eğilimlerinin daha yüksek oranlarda gözlendiğine dikkat çekildi. AA

Betboo668.com

betpas329 önerdiğimiz önemli bir sitedir.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

tipobet 0993

tipobet 0993 yenilenen adresini kullanabilirsiniz.

2 Responses

  1. 4. dedi ki:

    Betboo668.com başlıyor… Koronavirüs salgınıyla başlayan finansal kriz sebebiyle kadro maliyetini düşürme

  2. çıkmak' dedi ki:

    Supertotobet0388.com B oyuncusu olarak geldi. Bence yerli oyuncuların Efecan’dan öğrenecekleri çok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: