BU GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA OLAY OLMUŞTU! BELEDİYE BAŞKANI UYARDIrestbet395 önerdiğimiz bir sitedir.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz haftalarda koronavirüs önlemleri kapsamında Kordon Boyu’nda yer alan çimlerin üzerine soysal mesafeyi korumak amacıyla 2.5 metrelik aralıklarla 4 metre çapında çemberler çizdi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de bu çemberler için Yazar Murathan Mungan’ın ‘Ya dışındasındır çemberin ya da içinde yer alacaksın.’ sözünü paylaşarak fiziki mesafeyi koruma çağrısı yapmıştı. Ancak dün akşam saatlerinde sosyal medyada yayılan bir fotoğrafta çimlerde oturan vatandaşların çemberin dışında oturduğu ve sosyal mesafeye uymadığı görüldü. Sosyal medyada en çok konuşulanlar listesinde yer alan bu konu için Başkan Tunç Soyer de kayıtsız kalamadı. SOYER’DEN GENÇLERE FİZİKİ MESAFELİ ÇEMBER UYARISI

Sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan Soyer, gençleri uyardı. Soyer, paylaşımında şu ifadeler yer verdi:

“Sevgili gençler, ‘Ya dışındasındır çemberin, ya da içinde yer alacaksın’ derken yanlış anlaşıldık sanırım. Dışına değil içine oturun diye çizdik çemberi. Fiziki mesafeyi korumak için çemberin içine alalım sizi . Lütfen!”

Betbaba37.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

BU GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA OLAY OLMUŞTU! BELEDİYE BAŞKANI UYARDIAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: