BETPAS316.COM – LEBRON VE DAVİS, 2020 OLİMPİYATLARI KONUSUNDA EMİN DEĞİLLERrestbet395 önerdiğimiz bir sitedir.

Los Angeles Lakers süperstarları LeBron James ve Anthony Davis, Tokyo’daki 2020 Olimpiyatlarına katılma hakkında konuştular.

LeBron, 2004, 2008 ve 2012 Olimpiyatlarında oynamış, ancak 2016 maçlarında oynamamıştı. James, Tokyo’daki 2020 Olimpiyatları’nın ön kadrosundaki isimler arasında yer alıyor ve istediği zaman karar vermesine izin verileceği düşünülüyor.

LeBron, şu açıklamaları yaptı:

“Benim adım da var ve her zaman vücuduma ve sezon sonunda vücudumun nasıl hissettiğine bağlı bir karar olacak. Uzun bir playoff koşusu yapmayı umuyorum. Ve sonra aklımın ve ailemin düşüncesinin nasıl olduğuna da bağlı. Yani birçok faktör var ama benim adım da bulunuyor.”

Davis, 2012 Olimpiyatlarında NBA çaylağı olarak katılmış, ancak 2016 Olimpiyatları’nda forma giymemişti. Davis, 2020’de oynayacağından emin değil:“Bilmiyorum; yaşlanıyorum (gülerek). Bilmiyorum.”

“BU ADAMLAR, PROFESYONEL OLMAMI SAĞLADI”

Davis, 2012 yılındaki deneyiminin bu konuda biçimlendirici olduğuna inanıyor:

“Bu adamların etrafında olmak bana çok şey öğretti, bana çok şey gösterdi ve sanırım bu adamlar olmasaydı bugün olduğum oyuncu olmazdım. “Kob’ (Bryant), LeBron,’ Melo (Anthony), Tyson (Chandler), Chris Paul, Russ (Westbrook), James (Harden), hepsi benim adamımdı, ben de onların adamı ve çaylağıydım. Bu, kariyerimin başlarında profesyonel olmamı sağladı ve bana nasıl çalışacağımı, nasıl sıkı çalışacağımı gösterdi. Bunu da kariyerim boyunca devam ettirdim.”

BETPAS316.COM – LEBRON VE DAVİS, 2020 OLİMPİYATLARI KONUSUNDA EMİN DEĞİLLERAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

2 Comments on BETPAS316.COM – LEBRON VE DAVİS, 2020 OLİMPİYATLARI KONUSUNDA EMİN DEĞİLLER

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: