BARIŞ PINARI BÖLGESİNE SIZMAYA ÇALIŞAN 10 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

betpas önerdiğimiz bir sitedir.MSB’den gelen açıklamada Barış Pınarı bölgesine 19 Mayıs gecesi sızma girişiminde bulunan 10 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildiği belirtildi.

Terörle mücadele başta olmak üzere Millî Savunma Bakanlığı’nın (MSB)koronavirüs salgınına karşı aldığı tedbirler, devam eden faaliyetler ve gündemdeki konulara ilişkin basın bilgilendirmesi yapıldı.

Barış Pınarı Bölgesine 19 Mayıs gece yarısı sızma girişiminde bulunan 10 PKK/YPG’li terörist, kahraman komandolarımız tarafından tespit edilerek etkisiz hale getirildi

Böylece Barış Pınarı Bölgesinde son bir ayda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 66’ya yükseldi.

YURT İÇİ VE YURT DIŞINDAKİ OPERASYONLAR1 Ocak’tan bu yana bütün operasyon bölgelerinde etkisiz hale getirilen terörist sayısı 1445 oldu.

Son bir ay içerisinde PKK/KCK terör örgütünün barınma alanlarına yönelik olarak yurtiçinde toplam 24 orta çaplı, 2 büyük çaplı operasyon gerçekleştirildi.

Son bir ayda 104 terörist etkisiz hale getirildi. Teröristler tarafından kullanıldığı tespit edilen 77 mevzi, sığınak, mağara ve depo ise tahrip edilerek kullanılamaz hale getirildi.

19 BİN 495 PERSONEL FETÖ’DEN İHRAÇ EDİLDİ

FETÖ ile mücadele kapsamında 15 Temmuz 2016 tarihinden bugüne, toplam 19 bin 495 personel Türk Silahlı Kuvvetlerinden ihraç edildi.

4 bin 682 personel hakkında ise adli ve idari süreç devam ediyor.

Betboo264.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

BARIŞ PINARI BÖLGESİNE SIZMAYA ÇALIŞAN 10 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

1 Comment on BARIŞ PINARI BÖLGESİNE SIZMAYA ÇALIŞAN 10 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: