“AVATAR 2” EKİBİ SETE DÖNDÜ, FİLMİN AYRINTILARI YAVAŞ YAVAŞ BELLİ OLUYOR

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Bilimkurguda yeni bir çığır açan James Cameron imzalı Avatar’ın devam filmi, en çok merak edilen yapımların başında geliyor. 

Film, koronavirüs salgını yüzünden sekteye uğramıştı ama Yeni Zelanda’da iyileşen ortamla birlikte yeniden çalışmalar başladı. 

Yapımcı Jon Landau, sağlam bir güvenlik planı uyarınca sete döndüklerini, Avatar 2’nin çekimlerine daha az insanla devam edeceklerini açıkladı.Yeni Zelanda basınına konuşan Landau, yine James Cameron’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin konusu hakkında da ilk kez ayrıntı verdi: “Bu, Sully ailesinin ve neyin aileyi bir arada tuttuğunun öyküsü. Jake ve Neytiri bu filmde aile oluyor. Evlerini terk etmeye zorlandılar. Dışarı çıktılar ve suyun üzeri ve altı da dahil olmak üzere Pandora’nın dışındaki yerleri keşfediyorlar. Bence bu, var olduğumuz dünyadan, hayatlarındaki baskıdan bir kaçış. Bence Avatar’da takip edeceğimiz harika karakterlerle inanılmaz bir dünyaya kaçma fırsatına sahibiz. Peter Jackson’ın Lord of The Rings’te yapmaya çalıştığı şeyle aynı. Biz de bunu başarmanın peşindeyiz.” 

Avatar 2’de ilk filmden Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Joel David Moore, Dileep Rao gibi isimler rollerine dönüyor. Devamında onlara Kate Winslet, Edie Falco, Vin Diesel ve Michelle Yeoh’un da katılması bekleniyor. 

Avatar 2’nin açıklanan vizyon tarihiyse 17 Aralık 2021…

Betonbet.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

“AVATAR 2” EKİBİ SETE DÖNDÜ, FİLMİN AYRINTILARI YAVAŞ YAVAŞ BELLİ OLUYORAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: