AK PARTİ SÖZCÜSÜ ÇELİK’TEN İZMİR’DEKİ CAMİLERDE ÇAV BELLA ÇALINMASINA TEPKİ

betpas önerdiğimiz bir sitedir.AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Twitter hesabından, İzmir Müftülüğünün ses sistemini sabote ederek, bazı camilerin hoparlörlerinden müzik yayını yapılmasına ilişkin paylaşımda bulundu.

Ömer Çelik, paylaşımında, “İzmir’de bazı camilerimize yapılan saldırıları lanetliyoruz. Merkezi ses sistemine sızarak, bu çirkinliği yapanları şiddetle kınıyoruz. Bu çirkinliği kim yaptıysa muhakkak bulunur. Camiyle sorunu olanın milletin ta kendisiyle sorunu olduğunu biliyoruz.” dedi.

Çelik, açıklamasının devamında İstiklal Marşı’ndan bir kıta paylaştı. Çelik, paylaşımının devamında şu ifadeleri kullandı:“Bu toprakların ruhuna yazılı olan “söz”ümüz budur:

Ruhumun senden, İlâhî, şudur ancak emeli:

Değmesin ma’bedimin göğsüne nâ-mahrem eli!

Bu ezanlar -ki şehâdetleri dînin temeli-

Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli…”

Bu toprakların ruhuna yazılı olan “söz”ümüz budur:Ruhumun senden, İlâhî, şudur ancak emeli: Değmesin ma’bedimin göğsüne nâ-mahrem eli!Bu ezanlar -ki şehâdetleri dînin temeli-Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli…

— Ömer Çelik (@omerrcelik) May 21, 2020

Restbet378.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

AK PARTİ SÖZCÜSÜ ÇELİK’TEN İZMİR’DEKİ CAMİLERDE ÇAV BELLA ÇALINMASINA TEPKİAbout tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: