ACUN ILICALI: FORTUNA SİTTARD KULÜBÜ İLE ANLAŞMA AŞAMASINDAYIM

betpas354 önerdiğimiz bir sitedir.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, katıldığı bir televizyon programında, şampiyonluk yarışından satın alacağı kulübe kadar gündemdeki konularla ilgili konuştu. Ilıcalı, şunları söyledi: 

“ŞAMPİYONLUK İÇİN TAHMİNİM YOK”

Beşiktaş camiasından yardım kampanyası hakkında bana teklif gelirse seve seve kabul ederim dedim. Ayrıca herhangi bir maddi ilişki de söz konusu değil. Rahmetli babam Beşiktaşlı. Beşiktaş camiasında çok değer verdiğim insanlar var.

Şampiyonluk için tahminim yok aslında. Trabzonspor’un yüksek düzeyli bir futbolu var. Başakşehir ve Okan Buruk ikilisini dikkatle takip ediyorum. Merdivenleri çıkıyor, acaba zirve mi görecek? Galatasaray ve Fatih (Terim) hoca da, her zaman şampiyonlukta vardır.

“HAKEM HATALARI OLMASAYDI, BU SEZON FENERBAHÇE ZİRVEDE OLACAKTI”

Fenerbahçe için objektif konuşacağım, ben hakem camiasında art niyet olduğunu çok düşünen biri değilim ama hata payı diye bir şey var. Belki Fenerbahçe bu sezon gerçek anlamda bir ritim yakalamışken, Başakşehir maçı hemen sonrasında ritim yakalamışken üst üste hakem hataları… Başka zaman dikkat edilmeyip de denk gelen ince detaylar… Bir gol attık, attığımız gol bizim hanemize yazıldı, onu da yaşadık. Zirvede olacak bir Fenerbahçe vardı eksikliklerine rağmen, bence takım ritmini kaybetti orada ve geri çekildi. Bence iyi sezon oluyordu, iyi maçlar oynamıştı Fenerbahçe ama istikrarlı olan başarılı oluyor. Sezon hayal kırıklığına doğru gidiyor ama bakalım ne olacak.”EMRE BELÖZOĞLU’NU ÖRNEK GÖSTERDİ

Emre Belözoğlu gibi bir örnek dünyada yok. Düşünün mütevazı bir ailede büyüyorsun, kendini geliştiriyorsun. İngilizce, İtalyanca, İspanyolca… Emre Belözoğlu’nun biyonik olarak incelenmesi lazım. Topla hızına bakıyorum, yaptırdığı penaltıda süratini kullanıyor. Şaşkın şaşkın seyrediyorum. Futbol hayatının ilk gününden yanında oldum, sıkıştığı her yerde elimden geldiğince yardım ettim. Bunu fazlasıyla hak eden biri.

GENÇ FUTBOLCULARI KEŞFEDECEK

(Hollanda kulübü) Fortuna Sittard ile anlaşma aşamasındayım. Her şey sorunsuz sona ererse genç futbolcuları Türkiye’de ve dünyada keşfedip dünya futboluna kazandırmak istiyoruz. Fenerbahçe başta olmak üzere genç oyuncuları Türk futboluna kazandırmak istiyorum. Mesela şöyle bir hayalim var, Fenerbahçe’de tribünleri ayağa kaldıran bir oyuncunun Fortuna Sittard’dan yetişmesini istiyorum.

Media.com

betpas önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

tipobet 0993

tipobet 0993 yenilenen adresini kullanabilirsiniz.

1 Response

  1. Maaşı dedi ki:

    Restbet390.com sezon sahada çok kontrollüydü.” ifadelerini kullandı.Ali Koç, yönetimsel ömürlerinin yetmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: