ACUN ILICALI: AVRUPA’DA BİR KULÜP SATIN ALABİLİRİM

betpas355 önerdiğimiz bir sitedir.

Acun Ilıcalı, CNN Türk Instagram canlı yayınında sorularını yanıtladı. Ilcalı, Fenerbahçe ve futbol dünyasına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

MESUT ÖZİL VE ARDA TURAN AÇIKLAMASI

Fenerbahçe ile ilgili görüşlerini belirten Acun Ilıcalı, “Fenerbahçe iyi bir dönem geçirmedi. Ben şunu getiririm falan diyemem. Çünkü ekonomik olarak durum iyi değil. Mesut Özil konusunda ne desem manşet oluyor. 1 yıllık sözleşmesi var. Sözleşmesi bittiği anda Fenerbahçe’nin favori olduğunu düşünüyorum. Bu konuda da elimden geleni yaparım. Arda Turan Türkiye’nin en kariyerli futbolcusu. Bundan sonra hiç futbola dönmese de efsane olarak kalacak.” dedi. 

“ALEX SURVİVOR’A UYGUN DEĞİL”Damla Uğurtürk’ün efsane isimlerden Alex de Souza hakkında sorusu üzerine Ilıcalı, “Alex’i Survivor’da görmeyi asla istemem. Her futbolcuyu biz buraya çağırmıyoruz. İlhan Mansız dediğiniz zaman o mücadeleyi gösterecek biri olduğunu anlıyorsunuz. Alex’in Türkçesi de zayıf. Ayrıca kendisi aile babası ve rahat bir isim buraya uygun biri değil.” şeklinde konuştu.

“AVRUPA’DA BİR KULÜP ALABİLİRİM”

“Spor kanalı açmayı düşünmüyorum.” diyen Ilıcalı “Türkiye’de futbol üzerine negatif enerji azalırsa düşünebilirim. Survivor’da bile enerji var ve bunların fanları oluştu. Şimdi ortada ciddi bir gerginlik var. Bunu kaldırırım ama futbolda 10 katı olacak. Şu an Fenerbahçe, Erzurumspor ne isterse yaparım. Şöyle bir planım var ama Avrupa’da bir kulüp satın alabilirim. Güzel bir yerden güzel bir kulüp olabilir.
” ifadelerini kullandı. 

Restbet376.com

tipobet 0982 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

tipobet 0993

tipobet 0993 yenilenen adresini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir