ABD İLE RUSYA ARASINDAKİ ‘CASUS SAVAŞINDA’ YENİ GELİŞME!

betpas önerdiğimiz bir sitedir.Eski ABD deniz subayı olan ve 2018 yılında Rusya’da üstünde gizli belge içeren USB ile gözaltına alınan Paul Whelan hakkında Rus savcılar kararını açıkladı. Whelan’ın 17 aydır tutuklu bulunduğu Moskova’daki savcılar, casusluk suçundan 18 yıl hapis istedi.

Eski ABD Deniz Subayı Paul Whelan, 2018 yılında Rusya’da gözaltına alındı. Whelan’ın ‘gizli belgelerin bulunduğu’ belirtilen bir USB bellek taşıdığı öne sürüldü. Whelan, suçsuz olduğunu beyan etmiş ve avukatı Vladimir Zherebenkov kararın açıklanacağını, son duruşmanın Haziran ayında gerçekleşeceğini ifade etmişti. ABD Moskova Büyükelçisi, Whelan’ın duruşmasını yakından takip etti. Büyükelçi, duruşmalara katıldığını ancak mahkeme salonuna alınmadığı ifade edildi.MOSKOVA’DA CASUSLUKTAN GÖZALTINA ALINMIŞTI

ABD vatandaşı Paul Whelan, 28 Aralık’ta Moskova’da bir casusluk eylemi yaptığı gerekçesiyle Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) tarafından yakalanarak gözaltına alınmıştı. Whelan, mahkemece tutuklanarak cezaevine konulmuştu.Daha önce, Moskova Şehir Mahkemesi, Whelan’ın 22 Mayıs’a kadar tutuklu kalmasına karar vermişti.

Supertotobet0369.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

ABD İLE RUSYA ARASINDAKİ ‘CASUS SAVAŞINDA’ YENİ GELİŞME!About tipobet kayıt
tipobet giriş adresini hemen takip edeceğiniz son derece güvenilir sitemizde her türlü bilgiye sorunsuz güven duyabilirsiniz.

1 Comment on ABD İLE RUSYA ARASINDAKİ ‘CASUS SAVAŞINDA’ YENİ GELİŞME!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: